O nás  

  Vážení návštevníci,   vitajte na stránkach Športového a tréningového centra v Púchove. Náš tím je pripravený poskytnúť odborné a technické zázemie pre tréning vrcholových športovcov, ako aj  športové vyžitie širokej verejnosti.

V areáli  „ sTC Púchov “  sa   nachádzajú   ubytovacie   kapacity   prepojené   s   relaxačným,   diagnostickým a spoločenským centrom areálu. Športoviská  dotvára Tenisová hala s vonkajšími antukovými dvorcami doplnená multifunkčným ihriskom. Toto všetko je k dispozícii športovcom, verejnosti a hráčom sTC Tennis Academy.

V blízkosti centra mesta prevádzkujeme novú športovú halu Aréna, v ktorej usporadúvame športové podujatia na regionálnej, národnej aj medzinárodnej úrovni. Aréna poskytuje podmienky vhodné aj pre kultúrne a spoločenské podujatia väčšieho rozsahu. Našu pozornosť venujeme športovcom vo všetkých vekových kategóriách už od 2 rokov. Preto prevádzkujeme aj Súkromnú materskú školu a Súkromné centrum voľného času. Dúfame, že areál  sTC sa stane športovým domovom budúcich olympionikov a reprezentantov našej krajiny a zároveň i miestom, ktoré budú vyhľadávať  všetci milovníci športu a aktívneho oddychu.